Klub Kajakowy Diabliscie-k


Idź do treści

Menu główne:


2016 - ŁYNA

Spływy kajakowe > Spływy 2016 rokuSezon trwa ...
11-12 czerwca
część ekipy ruszyła na ŁYNĘ!

Niestety, Ja - PREZES nie mogłem
w tym wziąć udziału...
wyjątkowo zawolony nauką!
Oddaję zatem głos organizatorowi
i sprawozdawcy
tego spływu - Arkowi!

W dniach 11-12 czerwca wybraliśmy się rekreacyjnie na Łynę.
Około godziny 12 na przystani kajakowej Smolajny pojawiła sie ekipa w składzie: Gosia,Tomek z synem i sympatycznym kolegą i ja - Arek.

Szybka akcja z rozstawieniem samochodów i o 13 startujemy. Nie pada, ale silny wiatr dba abyśmy nie mieli za lekko ;) Humory dopisywały. Ten odcinek rzeki jest bardzo rekreacyjny,spokojny nurt i wszechobecna przyroda nastraja relaksacyjnie.
Pierwszy dzień zakonczylismy na przystani kajakowej Łaniewo. Tu przenocowalismy. Namioty, ognisko, gitara wszystkie te elementy udanego spływu zrealizowane ;).

Niedzielny poranek rozpoczeliśmy bardzo wczesnie , bo juz po 6 pilismy kawę podziwiając budzący sie dzień :) no może nie wszyscy ;) (swieże powietrze i zapotrzebowanie na sen sprawiło ze Tomka udało nam sie obudzic na sniadanie dopiero o 9 :)) .
Drugi dzień na wodzie przebiegał w równie udanych humorach :) około 14 dotarliśmy do przystani kajakowej w Lidzbarku Warmińskim gdzie zakonczylismy spływ.

Podsumowanie ?
Rewelacyjny, krótki wypad na łono natury w sympatycznym towarzystwem. I oczywiscie nie możemy sie juz doczekać następnego klubowego spotkania :)


Powrót do treści | Wróć do menu głównego