Klub Kajakowy Diabliscie-k


Idź do treści

Menu główne:


Humor

Tawerna ROGATA

Czy kajakarze są tak nudni, że tak bardzo trudno znalezc jakies kawaly o tej grupie pasjonatów i hobbistów ? A może po prostu to samo życie i przeżyte przygody dostarczają tyle zabawnych historii, że nie ma potrzyby ich wymyślać? Postaram się przyjrzeć tej sprawie bliżej.

*****

Facet długo szukał odludnego miejsca, gdzie sam jeden będzie mógł odpocząć mocząc wędkę i nie widząc żywej duszy przez cały dzień. W końcu znalazł małą rzeczkę w odludnej, górskiej okolicy. Zadowolony rozłożył obóz i rozstawił wędki... Mijały godziny... Nagle słyszy z daleka:

- Spierdalaj...
....cisza.....

- Spierdalaj...
....cisza.....

- .....SPierdalaj...

- .....SPIErdalaj....

- .....SPIERdalaj.....

- .....SPIERDAlaj......

- .....SPIERDALAJ......!!

Nagle zza zakrętu rzeki wyłania się kajakarz wiosłujący dwoma patelniami. Wędkarz życzliwie:
- Panie, a nie lepiej wiosłem??
- SPIERDALAJ !!!


*****

Dwóch kajakarzy płynie środkiem oceanu. Żar leje się z nieba, a oni nie mają ani wody pitnej, ani jedzenia. Jeden z nich, próbuje coś złowić. Po wielu staraniach udaje się cos złapać. Wyciąga wędkę z wody, patrzy a tam złota rybka.
- Wypuść mnie, a spełnię twoje życzenie - rzekła rybka.
- OK, spraw, aby ta woda wokół zamieniła się w dobrze schłodzone piwo.
Błysnęło, huknęło i rzeczywiście - już po chwili unosili się na falach złocistego trunku. Wodniak dumny z siebie, spogląda na kompana, czekając na słowa pochwały. Koleś który do tej pory obserwował milcząco całe zajście, odzywa się wreszcie z niezbyt zadowoloną miną.
- Aleś kurcze wymyślił! Teraz musimy sikać do kajaka!


Powrót do treści | Wróć do menu głównego