Klub Kajakowy Diabliscie-k


Idź do treści

Menu główne:


Kajaki morskie

Kajakarski poradnik > Kajaki jednoosobowe

Kategoria 3 - kajaki jednoosobowe na szerokie, uregulowane rzeki, jeziora i morze.ROTOMOD VERSO STANDARD PE

Dane techniczne:
Długość 4,00 m
Szerokość 0,64 m
Waga 23 kg
Wymiary kokpitu 91,5 X 48 cm
Cena: wersja STANDARD 1999zł, wersja LUX 2499 (kanokajaki.pl)


Kajak rekreacyjno - turystyczny. Preferowany zarówno przez profesjonalistów jak i wypożyczalnie. Wyposażony w ergonomiczne, solidne siedzenie, oraz wygodne podnóżki. Kajak oferuje optymalną równowagę pomiędzy stabilnością i zwrotnością. VERSO jest odpowiedni dla szerokiego grona odbiorców. Duży kokpit zapewni komfort pływania dla mniejszych i większych kajakarzy. Można zapakować do niego beczkę wodoszczelną (max. 24l) lub worek wodoszczelny.

.

DAG TIWOK

Dane techniczne:
Długość 4,50 m
Szerokość 0,60 m
Waga 23 kg
Masa kajakarza 95 kg
Maksymalna ładowność 140 kg
Wymiary kokpitu : brak danych
Cena:2099 zł (kayakshop.pl)

Bardzo uniwersalna jedynka, która sprawdzi się w każdych warunkach. Bezpieczna na morzu, skuteczna na rzece i jeziorze. Posiada dno w kształcie litery V dzięki czemu jest stabilna - nie sprawia kłopotów przy wsiadaniu i wysiadaniu. Dwa duże wodoszczelne luki bagażowe oraz olinowanie pokładowe, czynią z Tiwoka świetny kajak wyprawowy. W opcji można zamontować ster typu flip off, który również w tym modelu niezawodnie pomaga kontrolować kajak. Model francuskiej firmy DAG. Jest to typowo turystyczny kajak dla kogoś kto szuka pojemnego, uniwersalnego i efektownego sprzętu w przystępnej cenie. Bogato wyposażony posiada już w standardzie wszystko co potrzeba aby uznać go za dużą konkurencję dla podobnych modeli innych producentów.

RAINBOW OASIS 430

Dane techniczne:
Długość 4,30 m
Szerokość 0,64 m
Waga 20 kg
Wymiary kokpitu 86 X 48 cm
Cena:2990 zł (kanokajaki.com)

Kajak ekspedycyjno-morski łatwy w sterowaniu, o dużej stabilności. Doskonały za równo na krótkie trasy, jak i dłuższe wycieczki. Ceniony przez amatorów i profesjonalistów. Zebrał bardzo pozytywne oceny na zwałkach, pomimo wyraźnie ukształtowanego kila z tyłu. Wyposażenie: 2 szczelne luki bagażowe, siatka na pokladzie, siedzenie z wyściółką neoprenową, z regulowanym oparciem i miejscem na napój, regulowane podnóżki. Wysokiej klasy polietylen, szeroka gama kolorów.Powrót do treści | Wróć do menu głównego