Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Klub Kajakowy Diabliscie-k


Idź do treści

Menu główne:


Nasza załoga

O klubie


Klub Kajakowy Diabliscie-k istnieje .... bo są ludzie którzy go tworzą. Prawdą jest, że nie jest nigdzie zarejestrowany, a ekipa nigdzie nie płaci składek! Na chwilę obecną jest nas ... no właśnie! Trudno powiedzieć. Dwoje z nas - ja i Gośka (Fretka) pływamy razem od 2000 roku. Piotr (Szuwarek) jest z nami też od tego roku, ale tak jakby trochę obok. Częściej nam kibicuje, niż aktywnie uczystniczny w naszych przedsięwzięciach... W roku 2007 zacząłem zabierać z nami na wyprawy Daniela (Łapę). Rok później dołączył Robert (Bob). W 2012 roku - popłynęła Zuzka. Od 2013 na naszych spływach zaczął pojawiać sie Jacek. Rok 2015 przyniósł kolejnych niespodziewanych gości. Najpierw dołączył Arek (Blueman) ... zaraz po nim Tomek (Kotek-Szwagier). Tak się prezentuje ten nasz wirtualny klub ...

Niestety. Pod koniec sezonu 2016 jako PREZES przyznałem pierwsze dwie żółte kartki za brak aktywności kajakarskiej. Dostali je SZUWAR i ŁAPA.

A oto i klubowicze ! Z tymi ludźmi można wiele ....


PREZES (PIOTR)

FRETKA (MAŁGORZATA)

BOB (ROBERT)

BLUEMAN (AREK)

KOTEK (TOMEK)

ZUZKA (TO ZUZKA)PIERWSZE .....ZA BRAK AKTYWNOŚCI !!

SZUWAREK (PIOTR)

MŁODY (DANIEL)

PŁYWAJĄ CZASAMI Z NAMI ....
NASI GOŚCIE LUB ... GOSPODARZE

ALA (ALINKA)

MACIEK (DYNAMIT)

JACEK


Powrót do treści | Wróć do menu głównego